Tipy na vyhlídkové lety

Naplánovat si s námi můžete jakýkoliv vyhlídkový let. Obsáhneme Vysočinu a jižní a střední Moravu. Můžeme se zaměřit například tematicky, sledovat tok řek, oblétnout industriální památky nebo vybraná historická města. Ať zamíříme na jakoukoliv stranu, čeká nás krásná různorodá krajina, spousta památek a dalších zajímavostí.

Přelet nad Moravským krasem

Nádherná příroda, legendární propast Macocha, úchvatné baroko v podání Jana Blažeje Santiniho a spoustu dalších památek a výhledů nabízí tento oblíbený vzdušný okruh. Vybrat si můžete ze tří připravených variant.

Na jih za vínem

Vinice začínají už u Hustopečí a táhnou se na jih až k bílému masivu Pálavy, do kterého vrůstá historický Mikulov. Po cestě si můžeme prohlédnout rozlehlé Novomlýnské nádrže, které se staly rájem pro obří ptačí hejna.

Na sever do hor

Pokud si chcete ze vzduchu prohlédnout nejvyšší českou horu Sněžku, není to pro nás sebemenší problém. Rádi s vámi zaletíme nad Krkonoše, Orlické Hory nebo Jeseníky. A mrknout přitom můžeme i nad pece a komíny industriální Ostravy.

Na západ za rybníky

Dílo legendárního rybníkáře Jakuba Krčína lze nejlépe ocenit ze vzduchu. Svoji práci otiskl do jihočeské krajiny jako málo kdo jiný. Formovalo ji i selské baroko a renesance. Perlou tohoto stylu je Telč, krásnou židovskou čtvrť po cestě nabízí i Třebíč.

Na východ za Baťou a Jurkovičem

Odkaz legendárního podnikatele Jana Bati žije dodnes v podobě Zlína a typických baťovských domků. V kontrastu k jejich strohému styl jsou zdobné lázně Luhačovice a krásné zahrady Kroměříže. Proletět se můžeme Bílými Karpaty a Javorníky, nebo následovat řeku Moravu.

Dárkový voucher

Chcete někomu udělat radost naším vyhlídkovým letem? Jednoduše vyplňte voucher. Obdarovaný na něm najde své jméno a všechny důležité informace. Přejeme šťastný let!

 

Jak to funguje

Můžete si vybrat z naší nabídky letů včetně přesné ceny a času, nebo si naplánovat vlastní trasu. Pak už nám stačí jen zavolat nebo napsat a domluvit se na termínu a dalších podrobnostech. Z našich stránek si také můžete vytisknout dárkový voucher se jménem obdarovaného.

Dohodnutou trasu létáme po směru hodinových ručiček. Jeden cestující sedí vpravo vedle pilota, další dva vzadu za nimi. Během letu si můžete pořizovat videozáznam.

Cena se odvíjí od místa startu a délky letu, která je minimálně půl hodiny. Domovská letiště máme v Olomouci a Vyškově. Pokud byste chtěli startovat odjinud, je nutné připočítat náklady na přelet.