O nás

AC – FLY s.r.o.

Naši společnost AC – Fly tvoří tým profesionálních pilotů, kteří mimo jiné působí i při leteckém výcviku. Při vyhlídkovém letu díky tomu budete v mimořádně zkušených rukou. Protože nevyužíváme zprostředkovatele, nabízíme jednu z nejvýhodnějších cen na trhu. Často je poloviční, než kolik si účtují zážitkové agentury. Nejlevnější půlhodinový let stojí tři a půl tisíce za celé letadlo, tedy na
osobu 1 167 korun.

Standardně létáme z Vyškova a Olomouce. Můžete si vybrat i jakékoliv jiné letiště, cenu pak stanovíme individuálně. Využíváme letoun Cessna C172, do kterého se kromě pilota vejdou další tři osoby.

Jak to funguje

Můžete si vybrat z naší nabídky letů včetně přesné ceny a času, nebo si naplánovat vlastní trasu. Pak už nám stačí jen zavolat nebo napsat a domluvit se na termínu a dalších podrobnostech. Z našich stránek si také můžete vytisknout dárkový voucher se jménem obdarovaného.

Dohodnutou trasu létáme po směru hodinových ručiček. Jeden cestující sedí vpravo vedle pilota, další dva vzadu za nimi. Během letu si můžete pořizovat videozáznam.

Cena se odvíjí od místa startu a délky letu, která je minimálně půl hodiny. Domovská letiště máme v Olomouci a Vyškově. Pokud byste chtěli startovat odjinud, je nutné připočítat náklady na přelet.